021-66919908

09351307088

آموزشگاه مهیاد برزین

آموزشگاه تعمیر کولر گازی اسپیلت

اموزش تعمیرات اسپیلت

آموزشگاه تعمیر کولر گازی اسپیلت کولر گازی یک وسیله پر استفاده در فصول گرما و سرما در بین مردم می باشد . اکثر مردم به دلیل مزایای زیاد کولر گازی ها و داشتن ظاهری زیبا و کم جا در منازل از این وسیله استفاده میکنند . در سال های اخیر این وسیله در بین مردم رواج پیدا کرده است و به دلیل استفاده هروزی که از این وسیله میشود بعد از مدتی نیز دچار خرابی میشود .

کولر گازی یک سیستم بسیار ضروری و رفاهی در تمامی اماکن شخصی و کاری میباشد که به خنک شدن فضای محیط در فصول گرما و گرم شدن محیط در فصول سرما کمک می نماید . این وسیله از لوازم بسیار مهم در بین مردم می باشد که اکثر مردم به استفاده از این وسیله در محل خانه و کار خود روی اورده اند .

کولر گازی در مدل ها و برندهای مختلفی تولید میشود . این وسیله در هر برندی که باشد بعد از مدتی با استفاده زیادی که از ان مانند سایر لوازم برقی میشود مشکلاتی در کارکرد ان به وجود می اید . به دلیل استفاده بالایی که از کولر گازی ها میشود نیاز به یک تعمیر کار ماهر هم در این زمینه مشاهده می شود . یک تعمیر کار ماهر باید صفر تا صد تعمیرات کولر گازی را به صورت کاملا حرفه ای بلد باشد .

لازمه یک تعمیر کار ماهر شدن شرکت در یک اموزشگاه خوب و معتبر و یادگیری زیر نظر با تجربه ترین اساتید میباشد . اموزشگاه مهیاد برزین با برگزاری دوره های خود به صورت کاملا عملی و کارگاهی فرصت خوبی را برای علاقه مندان به این رشته به وجود آورده است . 

  بیشتر بخوانید :    اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر

اموزشگاه مهیاد برزین با داشتن کارگاه های مجهز و با بهره گیری از بهترین اساتید تضمین یادگیری را به شما عزیزان ارائه میدهد . به دلیل افزایش استفاده از کولر گازی ها شغل تعمیرات کولر گازی یک شغل پر درامد در بازار کار می باشد . در دوره های اموزشی مجموعه مهیاد برزین کاراموزان به تعمیر انواع کولر گازی زیر نظر اساتید خبره در این کارگاه های مجهز میپردازند و تعمیر صفر تا صد کولر گازی را می اموزند .

در این دوره های اموزشی کاراموزان تعمیر و نصب و نگهداری کولر گازی را یاد میگیرند . این دوره های اموزشی به صورت صفر تا صد و صد در صد عملی بوده و ما در این مجموعه بهترین کیفیت خدمات اموزشی را به کاراموزان ارائه میدهیم . کاراموزان با ثبت نام در این دوره اموزشی کاملا با عیب یابی و تعمیر کولر گازی اشنا میشوند و بعد از اتمام دوره قادر به تعمیر انواع کولر گازی می باشند .

اموزش تعمیر کولر گازی مهیاد برزین

در این دوره اموزشی تمامی مباحث تعمیرات کولر گازی که شامل شناخت انواع کولر گازی ها ، شناخت قطعات و نحوه تعمیر و تعویض قطعات ، بررسی قطعات یونیت داخلی و بیرونی ، عیب یابی مشکلات کولر گازی ، کار با کنترل کولر گازی ، تعمیر برد ، کم شدن سرمایش و گرمایش شدن ، خرابی لوله ها ، ترموسات ، عدم تنظیم دما ، پرتاپ آب و دیگر مباحث به کاراموزان تدریس میشود و همچنین این نکات و مباحث به صورت کامل از سطح پایه تا پیشرفته بوده و کاراموزان میتوانند بدون هیچ دانش و تجربه ای در این دوره ها شرکت کرده و تمام مبحث های تعمیرات این وسیله را در اموزشگاه مهیاد برزین یاد بگیرند .

به دلیل استفاده بالایی که از این کولر گازی ها در محیط خانه و کار میشود شغل تعمیرات این وسیله یهترین و پولساز ترین شغل در بازار کار میباشد .

  بیشتر بخوانید :      آموزشگاه تعمیرات موبایل

همچنین اموزشگاه ما با برگزاری این دوره های اموزشی علاقه مندان زیادی را به خود جذب نموده است . علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره های اموزشی کاملا با تعمیرات کولر گازی اشنا شوند و تعمیرات ان را به صورت کامل و جامع فرا بگیرند .

با یادگیری تعمیرات کولر گازی و ورود به بازار کار میتوانید به بالا ترین درآمد برسید . میزان درامد کولر گازی به میزان مهارت تعمیر کار و نحوه برخورد ان بستگی دارد . شما میتوانید با شرکت در یک دوره اموزشی در یک اموزشگاه مجهز تعمیرات کولر گازی را فرا گرفته و به درامد بسیار بالایی دست پیدا کنید . در دوره های اموزشی مجموعه مهیاد برزین کاراموزان علاوه بر یادگیری کامل تعمیرات این وسیله نحوه مشتری مداری هم در این دوره های اموزشی می اموزند . این کلاس های اموزشی تا زمان یادگیری کاراموزان و شروع کسب و کار انها در بازار کار ادامه میبابد .

آموزشگاه تعمیر کولر گازی

مجموعه اموزشی مهیاد برزین بزرگترین اموزشگاه معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور میباشد که دوره های اموزشی خود را با ورود کاراموزان و کسب درامد انها در بازار کار برگزار می نماید . در این دوره اموزشی کاراموز با تضمین یادگیری در این دوره ها شرکت کرده و بعد از اتمام دوره مدرک بین المللی معتبر این سازمان را به انها ارائه میدهیم . و اینکه شما عزیزان میتوانید برای کسب تجربه و یک تعمیرکار خوب شدن با توجه به فعال بودن شش شعبه مهیاد برزین در سطح کشور به نزدیکترین آموزشگاه به خانه خود ثبت نام کرده و در این حیطه کسب درآمد کنید .