021-66919908

09351307088

آموزشگاه مهیاد برزین
آموزشگاه فنی حرفه ای مهیاد برزین

قوانین آزمون فنی حرفه ای

فقط کاراموزانی که در دوره های آموزشی آموزشگاه مهیاد برزین ثبت نام و شرکت کرده اند میتوانند برای آزمون فنی حرفه ای ثبت نام کنند . بدیهیست در صورت واریز مبلغ آزمون فنی حرفه ای به شماره حساب مذکور به هیچ عنوان امکان عودت مبلغ وجود ندارد

قوانین آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور

1)مبلغ 290.000 تومان واریزی شامل هزینه ثبت در پرتال ، معرفی به آزمون ،  برگزاری آزمون ها در سازمان  فنی و حرفه ای ، انجام امور اداری مرتبط به آزمون و تحصیلدار می باشد. ( در صورت  واریز هر مبلغی  به  غیر از مبلغ مذکور به حسابی به غیر از حساب بانک ملی به نام اقای مسعود بیات نه تنها امکان ثبت  نام شما در آزمون فنی حرفه ای وجود ندارد بلکه امکان عودت مبلغ نیز به هیچ وجه وجود ندارد. )

2) هرکارآموز مجاز به 2بار شرکت در آزمون می باشد و بعد از هر مرحله مردود شدن باید هزینه آزمون فنی حرفه ای را دوباره پرداخت کند.( 2 بار آنلاین و 2 بار کتبی) (برای ثبت نام در آزمون مجدد فقط یک ماه زمان دارید و بعد از یک ماه به صورت اتوماتیک از سامانه فنی حرفه ای حذف میشوید)

3) نمره آزمون تـئوری برای قبول شدگان باید بالای 50 باشد.

4) نمره آزمون عملی برای قبول شدن باید بالای 70 باشد.

5) تاریخ ، مکان و ساعت آزمون بر عهده سازمان فنی حرفه ای می باشد و آموزشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

6) به هیچ عنوان تاریخ ، مکان و ساعت آزمون توسط آموزشگاه و یا کارآموزان نمی تواند تغییر کند.

7) عدم حضور در جلسه آزمون به منزله مردود شدن تلقی می شود و کار آموز یکبار از دوبار آزمون خود را ازبین برده است.

8) اگر کارآموزان دوبار آزمون تئوری و یا دوبار آزمون عملی را مردود شوند دیگر نمی توانند در آزمون شرکت کنند و باید تجدید دوره شده و از اول در کلاس ها شرکت کنند و شهریه دوره را کامل پرداخت کنند.

9) جهت حضور در جلسه آزمون همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی میباشد.