021-66919908

09351307088

آموزشگاه مهیاد برزین

آموزشگاه رباتیک

آموزش رباتیک

اموزشگاه رباتیک دوره تعمیرات رباتیک از دوره های بسیار محبوب در مجموعه آموزشی مهیاد برزین می باشد . امروزه مردم همه  به رباتیکی کردن تجهیزات کاراخانه های خود روی اورده اند . به همین دلیل شغل رباتیک یک شغل بسیار پر رونق و دائمی میباشد. 

آموزشگاه مهیاد برزین بزرگترین دوره های اموزشی را در تهران برگزار می نماید . علاقه مندان میتوانند با شرکت در دوره های اموزشی مجموعه ما به صورت حرفه ای با رباتیک اشنا شوند . ربات های صنعتی امروزه در بین مردم رواج پییدا کرده است و بازار کار این شغل روز به روز در حال گسترده شدن می باشد  . این اموزشگاه با فعالیت زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور به صورت کامل و معتبر دوره های خود را برگزار میکند . به دلیل تقاضای بسیاری که این دوره اموزشی دارد این دوره جزو محبوب ترین دوره های اموزشی در مجموعه اموزشی مهیاد برزین می باشد .

اموزشگاه مهیاد برزین دوره اموزش رباتیک را به صورت صفر تا صد و کاملا عملی در کارگاه های مجهز و تجهیزات به روز برگزار می نماید . اموزشگاه ما با داشتن کارگاه های مجهز و تجهیزات مدرن برای تعمیر و ساخت این ربات ها فرصت خوبی را برای علاقه مندان به وجود اورده است .

  بیشتر بخوانید :       آموزشگاه بازار مالی فارکس

اگر می خواهید در رشته رباتیک حرفه ای شوید مسیر پیشرفت با شروع دوره آموزش رباتیک است . در این دوره تخصصی پس از گذراندن دوره اموزشی رباتیک در دو سطح رباتیک درجه 1 و رباتیک درجه 2 یاد می گیرید که ربات ها را با استفاده از نرم افزار شبیه سازی کنید و نوع پیشرفته آنها را بسازید .

با شرکت در دوره های اموزشی رباتیک و با یادگیری ان  در اموزشگاه مهیاد برزین بهترین انتخاب شغلی و و رشد فردی برای شما عزیزان است چرا که می توانید با شرکت در این کلاس ها، انواع مهارت های فنی را در کارگاه های پیشرفته و فوق تخصصی  یاد بگیرید و با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و ابزارهای فنی آشنا شده و طرز کار با آن ها را بیاموزید .

بهترین اموزش تعمیرات رباتیک

آموزشگاه مهیاد برزین رباتیک در تهران با بهره‌مندی از اساتید  و تعمیرکاران نامدار کشور به‌صورت تخصصی و کاربردی اقدام به برگزاری دوره‌های مختلف آموزش رباتیک و کامپیوتر نموده است . این آموزشگاه با استفاده از تجهیزات پیشرفته و امکانات به‌روز در کارگاه ها به پرورش تکنسین های مجرب در این زمینه پرداخته است . دوره های اموزشی مجموعه ما تا زمان یادگیری کاراموزان و ورود انها به بازار کار ادامه دارد .

 امروزه با پیشرفت تکنولوژی در قطعات ربات های صنعتی ساخت و تعمیرات این وسیله را بسیار تخصصی کرده است . یک تعمیرکار خوب باید ساخت و تعمیرات این ربات ها را به خوبی بلد باشد . به همین دلیل نیاز به یک دوره اموزشی خوب برای تبدیل شدن به یک تعمیر کار حرفه ای میباشد .

  بیشتر بخوانید :       آموزشگاه تعمیرات مایکروویو

رباتیک یکی از حوزه‌هایی است که امروزه به دلیل رشد تکنولوژی به شدت توجه مردم را به خود جذب کرده است . به همین دلیل آموزشگاه مهیاد برزین در تهران دوره‌های آموزشی رباتیک را برای تمامی افراد مردم در تمامی سنین برگزار میکند . در  این دوره‌ها نیازی به دانش و تجربه قبلی در این حوزه نمیباشد و علاقه مندان با شرکت در این دوره ها مباحث رباتیک را از پایه تا پیشرفته یاد میگیرند . در پایان دوره های اموزشی در تهران  که در اموزشگاه مهیاد برزین زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور برگزار می شود ، شما می توانید با قبولی در آزمون های کتبی و عملی مدرک فنی و حرفه ای معتبر و قابل ترجمه در رشته مورد نظر خود دریافت کنید و با این مدرک جواز کسب ، وام ، مهاجرت و غیره دریافت نمایید . با یادگیری رباتیک ، فرصت‌های شغلی جذابی در دسترس شما قرار می‌گیرد . می‌توانید به عنوان مهندس رباتیک ، توسعه‌دهنده نرم‌افزار رباتیک ، متخصص کنترل و راه‌اندازی ربات‌ها و یا تحلیل گر رباتیک فعالیت کنید . این حوزه در صنایع مختلف از جمله خودروسازی ، پزشکی ، صنایع نظامی و امنیتی و همچنین صنعت سرگرمی و بازی‌های ویدئویی فرصت‌های شغلی زیادی ایجاد می‌کند .

آموزش رباتیک

آموزشگاه رباتیک فرصتی عالی برای یادگیری و توسعه‌ی مهارت‌های علمی ، مهندسی ، همکاری ، و خلاقیت در دانش‌آموزان ایجاد می‌کند . با شرکت در آموزشگاه مهیاد برزین ، فرزندان شما نه تنها می‌توانند درک بهتری از فناوری داشته باشند ، بلکه مهارت‌های مهمی را در حوزه‌ی رباتیک و تکنولوژی به دست بیاورند . پس از شرکت در آموزشگاه مهیاد برزین ، فرزندانتان می‌توانند به عنوان افرادی خلاق و نوآور در زمینه‌ی فناوری وارد بازار کار این رشته شوند .

در این کلاس ها دانش‌آموزان با مفاهیم برنامه‌ریزی و برنامه‌نویسی ربات آشنا می‌شوند . آن‌ها با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند C++ و پلتفرم‌های برنامه‌نویسی مختلف ، برنامه‌های کنترل ربات‌ها را ایجاد و بهینه‌سازی می‌کنند .