021-66919908

09351307088

آموزشگاه مهیاد برزین
آموزشگاه فنی حرفه ای مهیاد برزین

آموزش رباتیک

اشتغالزایی کاراموزان

توجه توجه

این کلیپ تنها بخشی از صد ها کلیپ اشتغال ، درآمدزایی ، افتتاح مغازه و رضایت کاراموزان آموزشگاه مهیاد برزین میباشد. لطفا جهت مشاهده صدها کلیپ دیگر روی لینک زیر کلیک کنید.

پادکست دوره رباتیک

با شش شعبه فعال

آموزش رباتیک در تهران

021-66919908

آموزش رباتیک در کرج 

026-36557643

آموزش رباتیک در اسلامشهر

021-56699821

آموزش رباتیک در بومهن

021-76485728

آموزش رباتیک در پاکدشت

021-36032515

آموزش رباتیک در ورامین

021-36432476

بهترین آموزشگاه رباتیک

آموزش صفر تا صد رباتیک

ساخت ربات از پرکاربردترین رشته‌های صنعت است و با توجه به بازار کار و علاقه دانش‌آموزان و دانشجویان به این رشته به سرعت در حال رشد و پیشرفت است. بسیاری از افراد در زندگی و فعالیت روزمره خود از ربات‌ها استفاده می‌کنند. به علاوه بر آن در تمام کارخانه‌جات صنعتی نیز برای افزایش سرعت و دقت و همچنین کاهش هزینه‌ها از ربات‌های پیشرفته استفاده می‌شود.

در سال های اخیر آموزش رباتیک با اقبال گسترده ای روبرو شده است تا جایی که به یکی از آموزش های پرطرفدار تبدیل شده است . فارق از بحث فرهنگی به دلیل گستره کاربرد این علم ، در دانشگاه ها و حتی مدارس پیش رفته در این حوزه ها پیشرفت کرده و افزایش یافته اند . که این افزایش یش از پیش نیز بر بازار کار این حرفه تاثیر گذاشته است . و باعث شده است که این شغل درآمد بسیار بالای داشته باشد . از این رو آموزشگاه مهیادبرزین آموزش رباتیک را با هدف برگزاری آموزش خیلی خوب و با بهبود بیشتر این رشته پرداخته است .

جهت مشاهده اشتغال ، درآمدزایی ، افتتاح مغازه ، رضایت کاراموزان و نحوه و کیفیت آموزشی روی لینک های زیر کلیک کنید.

افتتاح مغازه و اشتغال زایی کاراموزان دوره رباتیک

این پست تنها یکی از صد ها کلیپ اشتغالزایی کاراموزان مهیاد برزین میباشد

شهریه : 2.600.000 تومان

مدت آموزش : 20 ساعت

ظرفیت : 8 نفر

آموزش 100% تضمینی

انواع برند های ایرانی و خارجی

نصب ، تعمیرات ، عیب یابی و راه اندازی

دوو ، ال جی ، پاکشوما ، جی پلاس ، اسنوا ، ایکس ویژن و .

در دوره تعمیرات یخچال فریزر ، آموزش چرخ گوشت ، آبمیوه گیری به صورت هدیه و کاملا رایگان به کاراموزان آموزش داده میشود

شعب آموزشگاه مهیاد برزین در کشور

تهران : 66919908-021

 کرج(فردیس): 36557643-026

اسلامشهر : 56699821-021

بومهن: 76485728-021

پاکدشت : 36032515-021

قرچک : 36432476-021

مشاوره و ثبت نام دوره های آموزشی مهیاد برزین

مشاوره آموزشگاه مهیاد برزین

 دوره آموزش رباتیک در آموزشگاه مهیاد برزین که به صورت عملی برگزار می ­شود و از صفر تا صد نحوه رباتیک و عملکرد آنها را آموزش میدهد .

همانطور که اشاره شد با سرعت پیشرفت علوم نوین همه ما مجبور به همگام سازی خود با این فرآیند هستیم . ازهمه چیز مهمتر اینکه آموزشگاه مهیاد برزین رشته رباتیک را به صورت کاملا عملی و کارگاهی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار میکند . که در پایان دوره نیز با معرفی به سازمان فنی حرفه ای کارآموزان  آزمون عملی گرفته میشود که پس از قبولی در این آزمون یک مدرک فنی دریافت میکنند .

آموزش رباتیک فرصتی برای آن ها فراهم می کند تا اصول آن را به راحتی درک کنند . کودکان با درگیر شدن در مسائل و مشکلات ربات ها ، یاد می گیرند تا در دنیای واقعی ، مشکلات خود را رفع کنند . این کلاس برای کودکان بسیار سرگرم کننده نیز است . بدلیل این که آن ها با طراحی ربات ‌های با مسابقه با یکدیگر ، رقابت سالم را یاد می گیرند و ارتباطات اجتماعی آن ها بالا می رود . در کل این رشته متناسب با همه ی افراد نیز میباشد هنرجویان میتوانند با ثبت نام در دوره های مجموعه مهیاد برزین در این کلا سها شرکت کرده و وارد بازار کار شوند که باتوجه به گستردگی این حرفه شغل پردرآمد و با کیفیت بالایی میباشد . که این فرصت بسیار خوبی میباشد برای کسانی که در این زمینه علاقه دارند به صورت صفر تا صد این آموزش را ببینند و درآمد زایی کنند .

آموزشگاه رباتیک مهیاد برزین

یکی از مهمترین هدف‌ اموزشگاه مهیاد برزین در آموزش رباتیک این است که امروزه با پیشرفت این تکنولوژی خیلی هدفمندتر از سایر آموزشگاه ها ان رشته را آموزش دهد . این آموزشگاه‌ها با ارائه برنامه‌های آموزشی زیاد وبر اساس نیازهای صنعت ، به تمام افراد امکان این را می‌دهند تا مهارت‌های لازم برای آموزش رباتیک را فرا بگیرند و بتوانند یک شغل بسیار عالی برای خود راه اندازی کنند .

 البته بازا کار این حرفه بسیار گسترده و عظیم میباشد که فرد با گذراندن آموزش های حرفه ای در مجموعه اموزشی مهیاد برزین خود یک ربات ساز حرفه ای شده و دستگاه های بسیار فوق العاده ای میتواند اختراع کند که آموزشگاه مهیاد برزین این تعهد را به کارآموزان میدهد بعداز دوره به راحتی وارد بازار شوند و درآمد زایی کنند .

رباتیک تنها یک دانش یا مهارت نیست . بلکه توانایی تبدیل ایده‌ها به واقعیت است . در این دوره سعی شده کودک یا نوجوان در کنار اینکه دانش لازم رباتیک را به‌دست می‌آورد ، از بخش تئوری فراتر رفته و به‌طور عملی آموزش ببیند . با این هدف که جسارت پیاده‌سازی ایده‌های خود را کسب کنند . دوره آموزش رباتیک به صورت‌های مختلف مقدماتی تا پیشرفته برگزار می‌شوند . تمام افرادی که به حوزه رباتیک علاقه دارند می‌توانند با شرکت در این دوره و کسب مهارت‌های لازم به یک مهندس باتجربه رباتیک تبدیل شوند . آموزشگاه مهیاد برزین زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کل کشور میباشد و مدرک این رشته برای افرادی که میخواهند جواز کسب بگیرند و اینکه فرد میخواهد برای مهاجرت کند و یا اینکه وام بگیرد بسیار کاربردی میباشد . که باهمین مدرک کسانی که قصد دارند خارج کشور بروند میتوانند از این مدرک استفاده کنند چون این مدرک بین المللی بوده و بسیار ارزشمند است .

بهترین آموزش رباتیک

به دلیل نیاز بالای مردم به پیشرفت های روز افزون و راحتر کردن کار خود چه در خانه و چه در کاخانه جات و فروشگاه ها میل به ساختن ربات و از این وسایل بسیار بالا رفته به همین منظور ساخت ربات را باید فرد در یک آموزشگاه بسیار حرفه ای و معتبر بگذراند که حتی اساتید این آموزشگاه بعداز دروه نیز کارآموزان را پشتیبانی کند و هنرجویان باکمک اساتید بتوانند درآمد زایی کنند که آموزشگاه مهیاد برزین این ویژگی را در اختیار کارآموزان قرار داده است و افراد میتوانند بعداز دوره نیز از پشتیبانی نامحدود اساتید اموزشگاه استفاده کنند . رباتیک یک شغل بسیار خوب هم برای افراد کم سن و هم برای افرادی که قابلیت یاد گرفتن را دارند بسیار مفید است و یک شغل راحت با درآمد بسیار بالا در سطح کشور میباشد . و افرادی که در این زمینه قدم بردارند دیگر لازم نیست وارد شغل و حرفه ای دیگری شوند و همین شغل و حرفه به اندازه ده تا شغل درآمد دارد .